Strona główna > Dla Kobiet > Owinięty wokół Jej palca [dla Kobiet]

Owinięty wokół Jej palca [dla Kobiet]

Mężczyzna jest szczęśliwy, kiedy owinięty jest wokół palca Kobiety, którą kocha.

     Wielu uległych mężczyzn (będących na stanowiskach kierowniczych) ma silną i dominującą osobowość, którą prezentują na zewnątrz np. w pracy. Jednakże głęboko w ich podświadomości tkwi przekonanie, że tak naprawdę szczęśliwi są oni jedynie wtedy, kiedy mogą całkowicie poddać się władzy Kobiety, którą kochają.

Dominująca Żona

Dominująca Żona

     Nie jest żadnym sekretem, że mężczyźni mają problemy z wyrażaniem swoich emocji. Pragnienie mężczyzny bycia podległym władzy Kobiety jest nieświadomym wyrażeniem bardzo silnych emocji, które tradycyjnie są przez Kobiety pożądane w związku. Męskie fantazjowanie o całkowitym podporządkowaniu się Kobiecie (szczególnie dominującej Żonie) jest jedną z najczęściej występujących fantazji podzielanych przez zdecydowaną większość mężów.

     Co daje Żonie posiadanie uległego i całkowicie Jej oddanego męża? Hmm…. Według mnie wiele wymiernych korzyści! Przede wszystkim Żona ma władzę nad mężem – w tym wolność decydowania o wszystkim, uwolnienie się od codziennych obowiązków domowych czy wreszcie więcej przyjemności w łóżku. Uległy mąż daje Żonie nie tylko pewność, że Ją czci czy kocha, ale także potwierdzenie, że to Ona o wszystkim decyduje i wszystkim steruje. Dzięki temu Żona może tak pokierować czynami swojego uległego męża, aby ten dawał Jej jeszcze więcej przyjemności oraz cieszyć się z takiej ilości nieodwzajemnionego seksu np. oralnego, jaka jej się tylko podoba! Co nie znaczy, że ma Ona całkowicie obejść się bez stosunku – ten jest na Jej warunkach i tylko wtedy, kiedy jest pewna, że Jej własne fizyczne potrzeby zostały w pełni zaspokojone przez męża! Wiele Żon ze zdumieniem odkrywa, że opóźniając lub świadomie odmawiając całkowicie swoim mężom przyjemności z uprawiania seksu w jakimś okresie czasu może spowodować wzrost ich poczucia uległości a tym samym rzeczywiście uruchomić fenomenalną przemianę męża. Wzięcie przez Żonę pełnej kontroli nad seksem ma na celu nauczenie męża, że seks jest głównie dla Niej, a nie dla niego. Dzięki takiemu układowi mąż będzie znacznie bardziej niż dotychczas podniecony a Żona bardziej zadowolona z seksu.

     Większość uległych mężczyzn jest bardzo zadowolona mając całkowity zakaz spełnienia (z uzasadnieniem) jeśli ich Żony dają im wyraźnie do zrozumienia, że to One świadomie egzekwują swoje panowanie nad mężami. Żony mogą po prostu powiedzieć swoim mężom, że lubią pozostawiać ich pobudzonych gdyż są oni wtedy łatwiejsi do kontrolowania. Żona może powiedzieć też swojemu mężowi, że nie zasłużył sobie jeszcze na seks (lub cokolwiek innego) pod warunkiem, że nie będzie ignorowała jego wzmożonego pobudzenia. Co ważne, nie powinna Ona w tym samym czasie pozostawiać swoich własnych potrzeb fizycznych bez odpowiedzi! To, że mąż ma zakaz spełnienia nie oznacza, że Jej potrzeby mają zostać niezaspokojone! Żona powinna otrzymywać każdy seksualny bodziec jaki najbardziej lubi np. seks oralny bez oczekiwania, że ta aktywność ma być w jakikolwiek sposób odwzajemniona! Większość Kobiet nie będzie chciała całkowicie zrezygnować ze stosunku jako ważnego i przyjemnego składnika Ich życia seksualnego. Jednakże, jeżeli Kobiety utrzymują stosunki ze swymi mężczyznami, to niekoniecznie muszą przyzwalać im na orgazm. One mogą wycofać się kiedy tylko im się podoba, przez co intensywność uczuć mężczyzny, który doświadcza takiego traktowania – zamierzonego pobudzenia do granic możliwości a następnie odmowy spełnienia, sięga najwyższego pułapu. Mężczyzna odnajduje wtedy w sobie pragnienie by zrobić cokolwiek aby sprawić przyjemność swojej Żonie! Dlaczego tak się dzieje? Po prostu mężczyzna w głębi duszy pragnie sprawiać przyjemność Kobiecie, którą bardzo kocha! Poza tym uległy mąż ma wrodzone pragnienie poczucia kontroli ze strony Żony, która nie musi wzmacniać tej władzy za każdym razem, kiedy mówi do niego. Ona może to czynić codziennie, co tydzień, albo tak często, kiedy czuje, że rola męża w związku potrzebuje wzmocnienia aby utrzymywać go spełnionego. Ważne jest aby Żona karmiła uległość męża poprzez okresowe seksualne działania, które wzmocnią Jej władzę i jego całkowite podporządkowanie się Jej.

* Tekst został zainspirowany stroną Around Her Finger

Reklamy
Kategorie:Dla Kobiet Tagi: , ,
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: