Strona główna > Ogólne > Prawdziwie kochający facet…

Prawdziwie kochający facet…

Ultimate Cuckold

Ultimate Cuckold

W każdym związku małżeńskim wartością nadrzędną powinny być kobiece pragnienia i marzenia a facet powinien robić wszystko tak, aby Jego Kobieta czuła się przez niego uwielbiana niczym Królowa czy Bogini, gdyż jako istota wyższa i inteligentniejsza jest tego warta!!!

Prawdziwie kochający mąż zrobi dla Żony, która naprawdę kocha… WSZYSTKO!

Sensem istnienia męża jest nie tylko pełne usługiwanie Żonie, którą naprawdę kocha, ale i całkowite poddanie się Jej woli oraz wykonywanie każdego Jej rozkazu czy nakazu. Nawet jeżeli jest to tzw. ultimate cuckold* pełne oddanie się męża wobec Żony połączone z pełną uległością wobec Niej, czyli bezgraniczne poświęcenie dla Niej nawet własnej seksualności, czerpanie przyjemności ze spełniania Jej zachcianek, a także sprowadzanie męża do roli służącego czy pieska. Szczególnie przejęcie pełnej kontroli nad seksem przez Żonę w związku damsko-męskim ma same zalety gdyż zdecydowana większość mężów funkcjonuje znacznie lepiej z zewnętrzną dyscypliną i nadzorem ze strony ukochanej Kobiety!

Najlepszym sposobem na wychowanie sobie męża przez Żonę jest kontrolowanie i sterowanie jego podnieceniem seksualnym!

Całkowita kontrola nad seksem przez Żonę jest podstawową czynnością i powinna być priorytetem w wychowywaniu sobie prawdziwie kochającego męża! Dzieje się tak, gdyż facet bez seksu nie jest w stanie normalnie funkcjonować a dzięki kontroli Kobieta prowadzi faceta tam, gdzie chce i tak, jak tego chce!

W związku, w którym rządzi wyłącznie Kobieta a facet jest całkowicie Jej uległy i poddany, zyskują oboje partnerów. Związek taki opiera się na wzajemnej i głębokiej miłości, szacunku i zaufaniu faceta do ukochanej Kobiety. Układowi Pani-niewolnik jest drogą do osiągnięcia harmonijnego, szczęśliwego, pozbawionego konfliktów współżycia dla każdego związku damsko-męskiego!

——————–
* Ultimate Cuckold to także czerpanie przyjemności z oddawania się własnej Żony innemu mężczyźnie. Słowo to w bezpośrednim tłumaczeniu oznacza: ostateczny, maksymalny, najwyższy. W tym przypadku chodzi o najwyższy (maksymalny) stopień oddania w związku cuckold-owym (w takim układzie mąż jedynie obserwuje swoją Żonę, która uprawiaj seks z innym mężczyzną ale bez jego udziału). Na zasadzie mogę zrobić co zechcę, maksymalnie Cie upokorzyć a Ty nie masz nic do gadania. Do częstych praktyk Ultimate Cuckold należą min: całkowity zakaz seksu męża z Żoną, tzw. cleaning tj. czyszczenie kochanka Żony po stosunku, zakaz orgazmu czy ciągłe upokarzanie męża przez Żonę.

Reklamy
Kategorie:Ogólne
  1. 17/09/2012 o 03:54

    I do not even know how I ended up here, but I thought this post was good.
    I do not know who you are but certainly you are going to a famous blogger if you aren’t already 😉 Cheers!

  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: