Strona główna > FemDom > Kobieca dominacja

Kobieca dominacja

W dniu dzisiejszym postanowiłem sprawdzić, co ludzie szukali przez ostatni miesiąc (30 dni) w internecie. Specjalnego zaskoczenia nie było. Dlaczego? Otóż zauważyłem od jakiegoś czasu, że bardzo popularna jest tematyka związana z… dominacją Kobiet nad mężczyznami, czyli FemDom.

Według Wikipedii termin kobieca dominacja (ang. femdom) oznacza potoczne określenie praktyk seksualnych polegających na dominacji kobiet nad mężczyznami lub innymi kobietami. Odmiana BDSM. Określenie „femdom” powstało w języku angielskim jako połączenie skrótu słów female i domination. W relacji tej kobieta często nazywana jest dominą.

FemDom

FemDom

Obszarem życia, w którym spełnia się w 100% kobieca dominacja jest małżeństwo! Nie ma nic lepszego aniżeli wcielenia tego typu praktyk w małżeństwie, w którym Żona sprawuje absolutną władzę (dominuje) nad swoim mężem – niewolnikiem. Mówiąc inaczej, nie ma nic lepszego dla męża od bycia całkowicie podporządkowanym i oddanym swojej Żonie! I to na wszystkich płaszczyznach! W myśl zasady: Każdy mąż chce być niewolnikiem dla Żony, którą kocha.

Reklamy
Kategorie:FemDom
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: